40Haber

Kırkağaç’a Eğitim Ziyareti

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu ile Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, Soma ve Kırkağaç ilçelerinde Büyükşehir Belediyesi eğitim merkezlerini ziyaret etti. Manisa Büyükşehir Belediyesinin hizmete sunduğu eğitim merkezleri, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha iyi ve etkin eğitim öğrenim görmelerine katkı sağlıyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu […]

Kırkağaç’a Eğitim Ziyareti
16 Ekim 2020 - 12:17 'de eklendi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu ile Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, Soma ve Kırkağaç ilçelerinde Büyükşehir Belediyesi eğitim merkezlerini ziyaret etti.
Manisa Büyükşehir Belediyesinin hizmete sunduğu eğitim merkezleri, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha iyi ve etkin eğitim öğrenim görmelerine katkı sağlıyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu ile Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, Soma ve Kırkağaç ilçelerinde Büyükşehir Belediyesi eğitim merkezlerini ziyaret etti.

MABEM Müdürü Cihan Tibukoğlu da, ziyarette yer aldı. Soma’da, Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi yapılması planlanan alanda incelemede bulunan Ustamehmetoğlu ve Özcan, daha sonra MABEM’i ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Soma’nın ardından Kırkağaç ilçesinde, Büyükşehir Belediyesi’nin eğitim kurumlarını ziyaret den Ustamehmetoğlu ve Özcan, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde çocukların ve gençlerin geleceklerine ışık olmaya devam edeceklerini belirtti.

Daha sonra, Çok Amaçlı Etkinlik Salonu’nda incelemede bulunan Ustamehmetoğlu ve Özcan, Kırkağaç ziyaretini sonlandırdı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER