40Haber

Anaokulu Öğrencilerinden
Yıl Sonu Sergisi

Kırkağaç Keskinoğlu Anaokulu öğrencileri tarafından yıl boyunca yapılan el işi çalışmaları, el sanatları ve materyaller okul bahçesinde açılan sergiyle ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Kırkağaç Keskinoğlu Anaokulu öğrencileri tarafından sergisi düzenlendi. Düzenlenen yıl sonu sergisine Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Stajyer Kaymakam Halil İbrahim Okumuş, Kırkağaç İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Yalçınkaya […]

Anaokulu Öğrencilerinden<br>Yıl Sonu Sergisi
10 Haziran 2022 - 12:21 'de eklendi.

Kırkağaç Keskinoğlu Anaokulu öğrencileri tarafından yıl boyunca yapılan el işi çalışmaları, el sanatları ve materyaller okul bahçesinde açılan sergiyle ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Kırkağaç Keskinoğlu Anaokulu öğrencileri tarafından sergisi düzenlendi. Düzenlenen yıl sonu sergisine Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Stajyer Kaymakam Halil İbrahim Okumuş, Kırkağaç İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Yalçınkaya ile okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sergi açılışında konuşan Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse, “Sergimizin açılışına gelen tüm davetlilerimizi sevgi saygıyla selamlıyorum. Çocuklarımızın okula ilk başlangıç yeri ana okulları ve kreşlerdir. Çocuklarımız yine çok güzel çalışmalara imza atmışlar. Ben hem okul idarecilerimize hem öğrencilerimize hem de velilerimize teşekkür ediyorum. İnşallah güzel başlangıçlar yaparlar. Vatanımıza, memleketimize hayırlı birer evlat olurlar” dedi.

Kırkağaç İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Yalçınkaya: “İlçemiz Kırkağaç Keskinoğlu Anaokulu tarafından düzenlenmiş olan sene sonu sergi hazırlanmasında emeği geçen okul müdürümüzü, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz, başarılarının devamını diliyorum.

Kırkağaç Keskinoğlu Anaokulu yılsonu sergisi, Kaymakam Büyükköse, Belediye Başkanı Gedüz, Stajyer Kaymakam Okumuş, Milli Eğitim Müdürü Yalçınkaya, Okul Müdürü Nefise Yeğit ve öğrencilerin kurdeleyi birlikte kesmesiyle açıldı. Tüm sergiyi gezerek tek tek inceleyen Kaymakam Büyükköse ve beraberindekiler öğrencilerin el işi göz nuruyla hazırladıkları eserlerini incelerken, sorumlu öğretmenlerden bilgi aldılar.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER