40Haber

BAKIR MAHALLESİNE DOĞALGAZ MÜJDESİ!

Kırkağaç’ta doğalgaz kullanımına yönelik çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’ün girişimleriyle ilçede doğalgaz kazandırma çalışmaları kapsamında 2019 ekim ayında başlanan doğalgaz kullanımına yönelik çalışmalar tüm hızıyla sürerken bir müjdeli haber de Bakır Mahallesinden geldi. Aksagaz yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, yapılan çalışmalarda önümüzdeki yıllarda Bakır Mahallesine doğalgaz verilebilmesi için mahalleye vana […]

BAKIR MAHALLESİNE  DOĞALGAZ MÜJDESİ!
02 Şubat 2021 - 12:10 'de eklendi.

Kırkağaç’ta doğalgaz kullanımına yönelik çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’ün girişimleriyle ilçede doğalgaz kazandırma çalışmaları kapsamında 2019 ekim ayında başlanan doğalgaz kullanımına yönelik çalışmalar tüm hızıyla sürerken bir müjdeli haber de Bakır Mahallesinden geldi.

Aksagaz yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, yapılan çalışmalarda önümüzdeki yıllarda Bakır Mahallesine doğalgaz verilebilmesi için mahalleye vana konuldu. Mahalle sakinleri gelecek yıllarda doğalgazı evlerinde rahatlıkla kullanabilecek.

Başkan Gedüz, “Doğalgazı ilçemize ve beldeden geçen Mahallelerimize getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz, en kısa evlerimizde de güvenle kullanacağız. Bakır Mahallemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER