40Haber

ÇIKARILDIĞI MAHKEMECE TUTUKLANDI

Kırkağaç Çamlıbahçe Parkı civarında geçtiğimiz günlerde A.A.(27) isimli şüpheli bir şahıs bir kişiyi bıçakla yaralama suçundan çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Kırkağaç Musalar Mahallesi 6 Sokak üzeri Çamlıbahçe Parkı Civarında 02 Mart 2021 Salı günü A.A.(27) isimli bir şüpheli şahıs, H.Ş.(23) isimli bir kişiyi bıçakla yaralamıştı. A.A. isimli şüpheli şahıs Kırkağaç Cumhuriyet Savcısı’nın talimatıyla Kırkağaç İlçe Emniyeti […]

ÇIKARILDIĞI MAHKEMECE TUTUKLANDI
05 Mart 2021 - 12:06 'de eklendi.

Kırkağaç Çamlıbahçe Parkı civarında geçtiğimiz günlerde A.A.(27) isimli şüpheli bir şahıs bir kişiyi bıçakla yaralama suçundan çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Kırkağaç Musalar Mahallesi 6 Sokak üzeri Çamlıbahçe Parkı Civarında 02 Mart 2021 Salı günü A.A.(27) isimli bir şüpheli şahıs, H.Ş.(23) isimli bir kişiyi bıçakla yaralamıştı. A.A. isimli şüpheli şahıs Kırkağaç Cumhuriyet Savcısı’nın talimatıyla Kırkağaç İlçe Emniyeti Müdürlüğü ekiplerince kasten yaralama olayı ile ilgili olarak 02 Mart 2021 Salı günü gözaltına aldı. 03 Mart 2021 Çarşamba günü A.A. isimli şahıs çıkarıldığı mahkemece kasten yaralama suçundan tutuklanarak Kırkağaç Kapalı Cezaevine gönderildi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER