40Haber

DOĞALGAZ KAZI ÇALIŞMALARI TEVFİKİYE MAHALLESİNDE BAŞLADI

AKSA Doğalgaz Manisa Bölge Müdürü İbrahim Başaran ve İşletme Müdürü Yasin Korkmaz, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz ile bir araya gelerek doğalgaz için 15 Ekim’de ilk kazmanın vurulacağını açıklamıştı.Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar Ismail Gedüz ve ilçe protokolü Tevfikiye Mahallesinden başlanan çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerle devam edecek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Gedüz konuyla ilgili […]

DOĞALGAZ KAZI ÇALIŞMALARI TEVFİKİYE MAHALLESİNDE BAŞLADI
01 Kasım 2019 - 18:25 'de eklendi.

AKSA Doğalgaz Manisa Bölge Müdürü İbrahim Başaran ve İşletme Müdürü Yasin Korkmaz, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz ile bir araya gelerek doğalgaz için 15 Ekim’de ilk kazmanın vurulacağını açıklamıştı.
Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar Ismail Gedüz ve ilçe protokolü Tevfikiye Mahallesinden başlanan çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerle devam edecek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Gedüz konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Doğal gazı ilcemize getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz , en kısa evlerimizde de güvenle kullanacağız. Ilcemize hayırlı olsun” dedi.
Incelemede Belediye Başkanı Yaşar Ismail Gedüz’ün yanısıra Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse , Alay Komutanı Ahmet Sel, Ak Parti Kırkağaç Ilçe Başkanı Mehmet Emin Güngör ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi Kırkağaç MYO Okul Müdürü Doç. Dr. Ali Konuralp hazır bulundu.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER