40Haber

KIRKAĞAÇLI VATANDAŞLAR DOĞALGAZDAN MEMNUN

Kırkağaç İlçe Kaymakamı Murat Büyükköse, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz ve Ak Parti Kırkağaç İlçe Başkanı Mehmet Emin Güngör ile birlikte Kırkağaç’ta doğalgaz abonelik ve döşeme işleri biten ilçe sakinlerinden Ertuğrul Ulaş’ın evini ziyaret etti. Ulaş ailesi evlerinde gönül rahatlığıyla doğalgazı kullanmaya başladı. Doğal gazın kullanışlı olduğunu ifade eden Ulaş, “Doğalgazdan çok memnunuz. Gayet […]

KIRKAĞAÇLI VATANDAŞLAR DOĞALGAZDAN MEMNUN
09 Mart 2021 - 11:03 'de eklendi.

Kırkağaç İlçe Kaymakamı Murat Büyükköse, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz ve Ak Parti Kırkağaç İlçe Başkanı Mehmet Emin Güngör ile birlikte Kırkağaç’ta doğalgaz abonelik ve döşeme işleri biten ilçe sakinlerinden Ertuğrul Ulaş’ın evini ziyaret etti.
Ulaş ailesi evlerinde gönül rahatlığıyla doğalgazı kullanmaya başladı.
Doğal gazın kullanışlı olduğunu ifade eden Ulaş, “Doğalgazdan çok memnunuz. Gayet güzel temiz en basitinden. Kömürde daha çok koku falan oluyordu. Güzel memnunuz. Teşekkür ediyoruz her şey için. Keşke daha önce gelseydi diyoruz. Çünkü çok kullanışlı ve kolaylık sağlıyor. Başta Belediye Başkanımız Yaşar İsmail Gedüz olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” diye konuştu.
Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, “Emeklerimizin karşılığını almak çok güzel, bugün hemşerimizin evinde doğalgazla yapılan kahvemizi içtik, memnuniyetlerini dinledik, çok mutluyuz. Umarız en kısa sürede tüm hemşerilerimiz bu konfora kavuşacak. İlçemize hayırlı olsun ” ifadesini kullandı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER