40Haber

Kırkağaç’tan MASKİ’ye Ziyaret

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Kırkağaç MHP İlçe Başkanı Halil Boğaz’ı makamında ağırladı. Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay’ı, Kırkağaç MHP İlçe Başkanı Halil Boğaz ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık Hizmetleri Müdürü Tahsin Arslan ve MASKİ İlçe Şefi Fahri Dinçer’in de yer aldığı ziyarette, MASKİ’nin ilçede hayata geçirdiği ve planladığı yatırımlar […]

Kırkağaç’tan MASKİ’ye Ziyaret
08 Şubat 2021 - 16:28 'de eklendi.

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Kırkağaç MHP İlçe Başkanı Halil Boğaz’ı makamında ağırladı. Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay’ı, Kırkağaç MHP İlçe Başkanı Halil Boğaz ziyaret etti.
Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık Hizmetleri Müdürü Tahsin Arslan ve MASKİ İlçe Şefi Fahri Dinçer’in de yer aldığı ziyarette, MASKİ’nin ilçede hayata geçirdiği ve planladığı yatırımlar görüşüldü.
“Yatırımlarımız hız kesmeden devam edecek”
MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay da, misafirlerine nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek, “Tüm ilçelerimizde olduğu gibi Kırkağaç’ta da bugüne kadar birçok yatırıma hayat verdik. İlçemizde 101 ve 154 Mahalle Projemiz kapsamında 11 mahallemizde alt ve üstyapı çalışmalarımızı tamamladık. Kırkağaç Merkez, Karakurt ve Gelenbe Mahallelerimizde atıksu artma tesislerimizi başarılı bir şekilde işletiyoruz. İlyaslar Mahallemize de atıksu arıtma tesisi kazandıracağız.
Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün öncülüğünde yatırımlarımız hız kesmeden devam edecek” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER