40Haber

KIRKĞAÇLI ÜRETİCİLER ÜRÜNLERİNİ TESLİM ETTİ

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün kooperatiflere desteği kapsamında Gıda Bankası ve Aşevi’nde kullanılacak tarımsal ürünlerin doğrudan üreticiden alınmasıyla ilgili çalışmalara başlandı. Bu kapsamda Kırkağaçlı üreticilerin ürettiği ürünler Kırkağaç Ziraat Odası Başkanlığına teslim edildi. Konuyla ilgili bilgi veren Kırkağaç Ziraat Odası Başkanı Emin Özarı: “Hayırlısıyla Kırkağaç çiftçilerimizin ürettiği nohut ve kuru fasulyeleri Manisa büyükşehir belediyesi […]

KIRKĞAÇLI ÜRETİCİLER ÜRÜNLERİNİ TESLİM ETTİ
31 Aralık 2020 - 13:34 'de eklendi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün kooperatiflere desteği kapsamında Gıda Bankası ve Aşevi’nde kullanılacak tarımsal ürünlerin doğrudan üreticiden alınmasıyla ilgili çalışmalara başlandı. Bu kapsamda Kırkağaçlı üreticilerin ürettiği ürünler Kırkağaç Ziraat Odası Başkanlığına teslim edildi.
Konuyla ilgili bilgi veren Kırkağaç Ziraat Odası Başkanı Emin Özarı: “Hayırlısıyla Kırkağaç çiftçilerimizin ürettiği nohut ve kuru fasulyeleri Manisa büyükşehir belediyesi Gıda bankaların da vatandaşlarımıza ulaştırılması için teslim aldık. 5500 kg nohut ve 5500 kg kuru fasulyeleri üreticimiz den alıp paketlemesini sağlayan Alacalar sulama kooperatifine, Yağmurlu Tarımsal kalkınma kooperatifine Yağmurlu mahalle muhtarı Osman Zeybek e, Musahoca sulama kooperatifine ve sayın başkanlarımıza çok teşekkür ederiz.”

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER