40Haber

BAŞKAN GEDÜZ’DEN CENGİZ ERGÜN’E PRESTİJ CADDE TEŞEKKÜRÜ

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından 53 ve 56 sokakta yapımına devam edilen prestij cadde çalışmalarıyla ilgili Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve ekibine teşekkür etti. Başkan Gedüz, yayımladığı teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi: “Vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda projeler üretmeye devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi’nden geçtiğimiz yıl Kırkağaç için prestij cadde […]

BAŞKAN GEDÜZ’DEN CENGİZ ERGÜN’E  PRESTİJ CADDE TEŞEKKÜRÜ
16 Ağustos 2021 - 16:48 'de eklendi.

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından 53 ve 56 sokakta yapımına devam edilen prestij cadde çalışmalarıyla ilgili Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve ekibine teşekkür etti.

Başkan Gedüz, yayımladığı teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi: “Vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda projeler üretmeye devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi’nden geçtiğimiz yıl Kırkağaç için prestij cadde müjdesi geldiğinde ilçemiz adına çok sevindik.
İlçemizde 53 ve 56 sokakta yapımı devam eden prestij cadde çalışmaları hız kesmeden sürüyor. Toplam 2 bin 600 metre uzunluğunda prestij cadde aydınlatmasıyla, kent mobilyalarıyla ilçemize ayrı bir hava katacağına gönülden inanıyoruz. Yapımı hala devam eden bu proje için başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı, Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerine, çalışmalarda emek harcayan tüm işçilerimize şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum”

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER