40Haber

BAŞKAN GEDÜZ’DEN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Gedüz, bu gecenin Türk İslam alemine birlik, dirlik ve beraberlik getirmesini temenni ederek, “Miraç ilimde, ahlakta, sanatta, hukukta, medeni olmada kısacası insanlığa faydalı her alanda başarılı olmaktır. Mübarek üç ayları idrak ettiğimiz bu günlerde, içinde barındırdığı mübarek gecelerden olan Peygamber Efendimiz Hazreti […]

BAŞKAN GEDÜZ’DEN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI
10 Mart 2021 - 16:10 'de eklendi.

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Gedüz, bu gecenin Türk İslam alemine birlik, dirlik ve beraberlik getirmesini temenni ederek, “Miraç ilimde, ahlakta, sanatta, hukukta, medeni olmada kısacası insanlığa faydalı her alanda başarılı olmaktır. Mübarek üç ayları idrak ettiğimiz bu günlerde, içinde barındırdığı mübarek gecelerden olan Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed’in (SAV) Allah’ın huzuruna yükseldiği gece olarak kabul edilen ‘Miraç Kandili’ni kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Kullukta ve insani değerlerde en yüce mertebelere yükselişi simgeleyen Miraç Gecesinin, zihinlerimize berraklık, kalplerimize ferahlık, akıllarımıza genişlik ve hayatımıza huzur getirmesi dileği ile başta Kırkağaçlı hemşehrilerim olmak üzere bütün İslam aleminin Miraç Gecesini kutluyor, bu gecenin bütün Müslümanların birlik, beraberlik ve kardeşliğinin pekişmesini ve insanlığın barış, huzur ve hidayetine vesile olmasını yüce Rabb’imizden niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER