40Haber

BİK Manisa Şube Müdürü Kahraman Kırkağaç ve Soma’da Ziyaretlerde Bulundu

Basın İlan Kurumu Manisa Şube Müdürü Yusuf Kahraman, Kırkağaç ve Soma’da yerel gazete temsilcileri ile bir araya gelirken Kaymakam ve Belediye Başkanlarını makamlarında ziyaret etti. Basın İlan Kurumu (BİK) Manisa Şube Müdürü Yusuf Kahraman, Kırkağaç ve Soma’da yerel gazete temsilcileri ile bir araya gelirken, Kaymakam ve Belediye Başkanlarını da makamlarında ziyaret etti. Şube Müdürü Kahraman […]

BİK Manisa Şube Müdürü Kahraman Kırkağaç ve Soma’da Ziyaretlerde Bulundu
09 Nisan 2021 - 12:38 'de eklendi.

Basın İlan Kurumu Manisa Şube Müdürü Yusuf Kahraman, Kırkağaç ve Soma’da yerel gazete temsilcileri ile bir araya gelirken Kaymakam ve Belediye Başkanlarını makamlarında ziyaret etti.

Basın İlan Kurumu (BİK) Manisa Şube Müdürü Yusuf Kahraman, Kırkağaç ve Soma’da yerel gazete temsilcileri ile bir araya gelirken, Kaymakam ve Belediye Başkanlarını da makamlarında ziyaret etti.
Şube Müdürü Kahraman İlk olarak Kırkağaç’ta Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz ve Kaymakam Murat Büyükköse’yi makamlarında ziyaret etti. Başkan Gedüz ve Kaymakam Büyükköse’ye Basın İlan Kurumunun yayınladığı “Basın Penceresinden Harbi Umumi ve Çanakkale” kitabı hediye eden BİK Şube Müdürü Kahraman daha sonra Kırkağaç’ta bulunan yerel gazete temsilcileri ile bir araya geldi. Şube Personeli Rıza Kara’nın yer aldığı ziyarette BİK Müdürü Kahraman, gazete temsilcilerine Basın İlan Kurumunun yayınladığı kitap setini hediye etti.
Daha sonra Kırkağaç’tan Soma’ya geçen BİK Manisa Şube Müdürü Yusuf Kahraman ve Şube Personeli Rıza Kara, Soma Kurtuluş Gazetesi temsilcisi ve çalışanları ile bir araya geldi. BİK Şube Müdürü Kahraman burada da Basın İlan Kurumunun yayınladığı kitap setini hediye etti.

ŞUBE MÜDÜRÜ KAHRAMAN’I SOMA’NIN TARİHİ YERLERİ ETKİLEDİ
Gazete temsilcileri daha sonra BİK Manisa Şube Müdürü Kahraman ve Şube Personeli Rıza Kara’yı Soma’nın muhteşem doğasına ve manzarasına sahip olan 2000 yılını aşan tarihi dokusu ve Osmanlı mimarisine sahip evlerinin bulunduğu Darkale köyüne götürdüler. Darkale köyü gezisi sırasında BİK Manisa Şube Müdürü Kahraman, Darkale’nin doğası ve tarihi dokusundan çok etkilendiğini ifade etti. Buradan ayrıldıktan sonra Soma Belediyesi Kültür Evi ve yine Soma’nın tarihi mekanlarından biri olan 18.yüzyılın sonlarında Selçuklular zamanında yapılan Emir Hıdır Bey Camisini ziyaret ettiler. BİK Manisa Şube Müdürü Kahraman, gerçekleştirdikleri bu ziyaretlerden çok etkilendiğini ve memnun kaldığı ifade ederek yerel gazete temsilcileri Yakup Durali ve Soner Övümlü’ye teşekkür etti.
Son olarak Soma Belediye Başkanı Ali Tulup ve Kaymakam Fatih Akkaya’yı makamlarında ziyaret eden BİK Manisa Şube Müdürü Kahraman, Başkan Tulup ve Kaymakam Akkaya’ya “Basın Penceresinden Harbi Umumi ve Çanakkale” kitabı hediye ederek ev sahiplikleri için teşekkür etti.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER