40Haber

KIRKAĞAÇ BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI

Kırkağaç Belediyesi’nin gerçekleştirilen Nisan Ayı Meclis Toplantısı’nda başkan vekilleri, meclis katip üyeleri, encümen üyeleri ve komisyon üyeleri belirlendi. Kırkağaç Belediyesi Nisan ayı Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Yaşar Ismail Gedüz’ün başkanlığında yapıldı. Yoklamanın yapılmasının ardından meclis gündeminin görüşülmesine geçildi. 22 gündem maddesinin görüşüldüğü Meclis’te Başkan Vekilleri, Meclis Katip Üyeleri, Encümen Üyeleri ve komisyon üyeleri yapılan seçimlerle […]

KIRKAĞAÇ BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI
08 Nisan 2021 - 16:35 'de eklendi.

Kırkağaç Belediyesi’nin gerçekleştirilen Nisan Ayı Meclis Toplantısı’nda başkan vekilleri, meclis katip üyeleri, encümen üyeleri ve komisyon üyeleri belirlendi.
Kırkağaç Belediyesi Nisan ayı Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Yaşar Ismail Gedüz’ün başkanlığında yapıldı. Yoklamanın yapılmasının ardından meclis gündeminin görüşülmesine geçildi. 22 gündem maddesinin görüşüldüğü Meclis’te Başkan Vekilleri, Meclis Katip Üyeleri, Encümen Üyeleri ve komisyon üyeleri yapılan seçimlerle belirlendi.
Yapılan oylama ile 1. Başkanvekili Kemal Tekgöz, 2. Başkanvekili Gürhan Erdem olurken; Meclis Katip üyeliklerine ise İsmail Dürüst ile Ayşe Kaplan seçildi. Yeni dönem Encümen Üyeleri ise Taner Altındağ ve Lütfü Akansu oldu. Daha sonra meclis komisyonlarına üye seçimleri yapıldı.
Devamında Belediyenin faaliyetleri ve hizmetlerinin yer aldığı 2020 Faaliyet Raporu okunarak, oy birligi ile kabul edildi.
Meclisin Mayıs ayı toplantısının ise 5 Mayıs Çarşamba günü saat 16:00’da yapılması kararlaştırıldı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER