40Haber

Fizyomed de Yerli Malı

MEB, ‘Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası’nı bu sene okullarda yeni bir bakış açısıyla ‘Yerli Üretim’ temalı etkinliklerle kutluyor. 12-18 Aralık tarihlerini kapsayan Yerli Malı Haftasında tüm eğitim kuruluşları yerli malı üretimini ve kullanımını teşvik edici etkinlikler düzenleniyor.Manisa ve Balıkesir’de Özel Fizyomed Özel Eğitim Merkezleri de bu etkinlere özel çocukları ile katıldı. Öğretmenlerin öncülüğünde çocuklar […]

Fizyomed de Yerli Malı
24 Aralık 2019 - 21:30 'de eklendi.

MEB, ‘Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası’nı bu sene okullarda yeni bir bakış açısıyla ‘Yerli Üretim’ temalı etkinliklerle kutluyor. 12-18 Aralık tarihlerini kapsayan Yerli Malı Haftasında tüm eğitim kuruluşları yerli malı üretimini ve kullanımını teşvik edici etkinlikler düzenleniyor.
Manisa ve Balıkesir’de Özel Fizyomed Özel Eğitim Merkezleri de bu etkinlere özel çocukları ile katıldı. Öğretmenlerin öncülüğünde çocuklar bütçelerine ve meziyetlerine uygun düşen gıda veya el yapımı yiyeceklerle yerli malı etkinliğine katıldı. Sonrasında tüm katılımcılar getirdiklerini hep beraber afiyetle tükettiler. Fizyomed Özel Eğitim idarecileri; “Biz eşit bir toplum hayaliyle hayatın her alanında özel öğrencilerimiz ile varız ve var olmak istiyoruz. Bu amaçla tüm etkinliklere çocuklarımız ile beraber katılım sağlıyoruz. Özel çocuklarımız da ailelerimizde toplumun her alanında var olmaktan büyük mutluluk duyuyor. Bizde bu sürecin bir parçası olmaktan çok daha büyük mutluluk duyuyoruz.”

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER