40Haber

MANİSA BÜYÜKŞEHİR MECLİS ÜYELERİ KIRKAĞAÇ’I ZİYARET ETTİ

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kent Ekonomisi ve Sivil Toplum Kuruluşları Komisyonu ve Gençlik ve Spor Komisyonu’ndan oluşan Kent Ekonomisi ve Sivil Toplum Kuruluşları ile Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu, Kırkağaç’ı ziyaret etti.Komisyon ilk olarak Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’ü makamında ziyaret etti. Belediye Başkanı Gedüz, kültürel değerlere sahip çıkılması gerektiğini belirterek komisyon üyelerine teşekkür […]

MANİSA BÜYÜKŞEHİR MECLİS ÜYELERİ KIRKAĞAÇ’I ZİYARET ETTİ
24 Şubat 2020 - 15:16 'de eklendi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kent Ekonomisi ve Sivil Toplum Kuruluşları Komisyonu ve Gençlik ve Spor Komisyonu’ndan oluşan Kent Ekonomisi ve Sivil Toplum Kuruluşları ile Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu, Kırkağaç’ı ziyaret etti.
Komisyon ilk olarak Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’ü makamında ziyaret etti. Belediye Başkanı Gedüz, kültürel değerlere sahip çıkılması gerektiğini belirterek komisyon üyelerine teşekkür etti. Komisyon üyeleri daha sonra kaybolmaya yüz tutmuş meslek erbaplarını ziyaret ederek istişarelerde bulundu.Daha sonra heyet Kırkağaç Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Özçetin’i ziyaret etti. Ziyaret sonrası esnaf ziyaretleri yapıldı. 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER