40Haber

KIRKAĞAÇ’TA Kİ ÖĞRENCİLERE TABLET DESTEĞİ

Türkiye Odalar ile Borsalar Birliği (TOBB) ile Soma Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından temin edilen tabletler, ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere Kırkağaç İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Yalçınkaya’ya da teslim edildi. TOBB ve Soma TSO iş birliğiyle uzaktan eğitim alan ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere Kırkağaç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne 15 adet tablet yardımı […]

KIRKAĞAÇ’TA Kİ ÖĞRENCİLERE  TABLET DESTEĞİ
12 Şubat 2021 - 10:51 'de eklendi.

Türkiye Odalar ile Borsalar Birliği (TOBB) ile Soma Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından temin edilen tabletler, ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere Kırkağaç İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Yalçınkaya’ya da teslim edildi.
TOBB ve Soma TSO iş birliğiyle uzaktan eğitim alan ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere Kırkağaç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne 15 adet tablet yardımı yapıldı. Tabletler, Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan ve Soma TSO Meclis Üyesi Ahmet Ok, tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürü Yalçınkaya’ya verildi.
Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, eğitime her zaman destek olduklarını vurgulayarak, “Çatı kuruluşumuz TOBB, sosyal sorumluluk bilinciyle her yıl eğitime önemli destekler sağlıyor. Bu yıl yardımın pandemi nedeniyle uzaktan eğitim alan ihtiyaç sahibi öğrencilere sağlanması amacıyla tablet olarak yapılması yönünde karar alındı. Pandemi sürecinde ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin eğitimlerine aksatmadan devam edebilmelerini umut ediyoruz. TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu başta olmak üzere TOBB yönetimine ve tabletlerin temininde bizlere destek sağlayan Soma TSO üyelerine teşekkür ediyorum.” dedi.
Kırkağaç İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Yalçınkaya “Desteklerinden dolayı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız ve Soma TSO Başkanımız Cem Doğan ve yönetimine teşekkür ederim.” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER