40Haber

SOMA TİCARET VE SANAYİ ODASI KIRKAĞAÇ ZİRAAT ODASI’NI ZİYARET ETTİ

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan ve Soma TSO Meclis Üyesi Ahmet Ok, Soma Ticaret ve Sanayi Odası’na yeni kayıt olan Kırkağaç Ziraat Odası İktisadi İşletmesi Başkanı Emin Özarı’ yı makamında ziyaret etti. Ziyarette Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, oda üyesi Emin Özarı’ya yeni işyerlerinin hayırlı olmasını dileyerek, çalışmalarında […]

SOMA TİCARET VE SANAYİ ODASI  KIRKAĞAÇ ZİRAAT ODASI’NI ZİYARET ETTİ
12 Şubat 2021 - 10:49 'de eklendi.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan ve Soma TSO Meclis Üyesi Ahmet Ok, Soma Ticaret ve Sanayi Odası’na yeni kayıt olan Kırkağaç Ziraat Odası İktisadi İşletmesi Başkanı Emin Özarı’ yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, oda üyesi Emin Özarı’ya yeni işyerlerinin hayırlı olmasını dileyerek, çalışmalarında başarılar diledi.
Kırkağaç Ziraat Odası İktisadi İşletmesi Başkanı Emin Özarı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Soma TSO başkanı Doğan ve Meclis Üyesi Ok’a teşekkürlerini iletti.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Kırkağaç Ziraat Odası Başkanı Emin Özarı: “ Soma Ticaret Odası Başkanımız Sayın Cem Doğan ve yönetim kurulu üyesi Sayın Ahmet Ok Kırkağaç Ziraat Odası Başkanlığımızın iktisadi işletmesi’nin Ticaret Odasına üyeliği sebebiyle Kırkağaç Ziraat Odası Başkanlığımıza ziyarette bulundu.

Daha çok Kırkağaç, Kırkağaç tarımı ve Tarıma Dayalı Sanayi ile Ilçemizde büyük bir umutla ve heyecanla açılması beklenen Gıda Ihtisas Sanayi Bölgesi hakkında görüşmelerin yapıldığı Ziyaret esnasında ;

odamızın yapmış olduğu, zirai ilaç, tohum ve gübre satışı, zirai alet ve ekipman satışı ile yöresel tarım ürünlerimizin temin ve satışı hakkında kısa bir bilgilendirme yapılmıştır.
Ziyaretleri sebebiyle Soma Ticaret Odası Başkanımıza ve değerli heyetine , şahsım, yönetim kurulum ve çiftçilerimiz adına teşekkürlerimi sunarım.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER