40Haber

KIRKAĞAÇ’TA RUTİN TEMİZLİK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Kırkağaç Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri rutin faaliyetlerinin yanı sıra her mahalleye ayrı bir çalışma programı uygulayarak bölge bölge genel temizlik yapıyor. Günlük rutin çalışmalarının yanında mahalle mahalle uygulama yapan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri çevre temizliğinin sağlanması ve vatandaşların daha sağlıklı bir ortamda yaşayabilmesi için ilçede bütün tedbirleri alıyor. Ekipler, cadde ve sokakları temizliyor ve […]

KIRKAĞAÇ’TA RUTİN TEMİZLİK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
14 Aralık 2020 - 15:52 'de eklendi.

Kırkağaç Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri rutin faaliyetlerinin yanı sıra her mahalleye ayrı bir çalışma programı uygulayarak bölge bölge genel temizlik yapıyor.

Günlük rutin çalışmalarının yanında mahalle mahalle uygulama yapan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri çevre temizliğinin sağlanması ve vatandaşların daha sağlıklı bir ortamda yaşayabilmesi için ilçede bütün tedbirleri alıyor.
Ekipler, cadde ve sokakları temizliyor ve kül atıklarını topluyor.
Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, salgının artış gösterdiği Kırkağaç’ta herkesin temizliğe özenle dikkat etmesi gerektiğinin altını çizerek, “Sorumluluğumuz büyük farkındayız ve bu bilinçle hareket ediyoruz. Yenilediğimiz araç filomuzla ekiplerimiz rutin olarak ilçemizin temizliğini yapıyor. İlçemizde salgın sürecinde zor günler geçiriyoruz. Özellikle bugünlerde temizlik kurallarına uyarak, hep birlikte daha hassas davranmamız gerekiyor. Bu kapsamda titizlikle çalışan ekiplerimizi kutluyorum. Sizlerden de ricamız maske, eldiven gibi atıklarınızı çöp konteynerlerine değil, ilçemizin belli noktalarına koyduğumuz tıbbi atık kutularına atalım, ayrıca yanan durumdaki küllerinizi konteynerlere atmayalım sönmüş küllerimizi de çuvallayarak çıkaralım” dedi.

Yapılan çalışmalardan memnun olduklarını belirten mahalle sakinleri ise Başkan Gedüz ve ekibine teşekkür etti.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER