40Haber

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR’DEN KIRKAĞAÇ’A ZİYARET

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Kırkağaç’ta bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. AK Parti Kırkağaç İlçe Teşkilatı ile beraber Kırkağaç Belediyesi’ni ziyaret eden Milletvekili Aydemir, ardından Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse’yi ziyaret etti. Ayrıca çarşı esnafı ile de bir araya gelen Milletvekili Uğur Aydemir, esnafa hayırlı işler dileyerek, istek ve taleplerini dinledi. AK Parti Manisa Milletvekili Uğur […]

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR’DEN KIRKAĞAÇ’A ZİYARET
09 Eylül 2021 - 16:31 'de eklendi.

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Kırkağaç’ta bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. AK Parti Kırkağaç İlçe Teşkilatı ile beraber Kırkağaç Belediyesi’ni ziyaret eden Milletvekili Aydemir, ardından Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse’yi ziyaret etti. Ayrıca çarşı esnafı ile de bir araya gelen Milletvekili Uğur Aydemir, esnafa hayırlı işler dileyerek, istek ve taleplerini dinledi.

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir: “AK Parti Kırkağaç İlçe Başkanımız Mehmet Emin Güngör, AK Parti Kırkağaç Kadın Kolları Başkanımız Nuriye Güldane Aksu, AK Parti Kırkağaç Gençlik Kolları Başkanımız İshak Korkmaz ve Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte Kırkağaç Belediyemizi ziyaret ettik.
Belediyemizin devam eden ve planlanan projeleri hakkında istişarelerde bulunduk.

Belediye Başkanımız Sn. Yaşar İsmail Gedüz’e ve Belediye Personelimize misafirperverliklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER