40Haber

Müdür Yalçınkaya öğrencileri ziyaret etti

Kırkağaç İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Yalçınkaya, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılının başladığı ilk günün ilk dersinde ilçemiz İsmail Hakkı Gelenbevî İmam Hatip Ortaokulunda bu yıl ilk defa eğitim öğretime başlayan 5.sınıf öğrencileriyle buluştu. Öğrencilere hoş geldin dileklerini ileterek başarılar diledi. Kırkağaç İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Yalçınkaya, 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı nedeniyle yayınladığı mesajında: “Sevgili […]

Müdür Yalçınkaya öğrencileri ziyaret etti
06 Eylül 2021 - 16:03 'de eklendi.

Kırkağaç İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Yalçınkaya, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılının başladığı ilk günün ilk dersinde ilçemiz İsmail Hakkı Gelenbevî İmam Hatip Ortaokulunda bu yıl ilk defa eğitim öğretime başlayan 5.sınıf öğrencileriyle buluştu. Öğrencilere hoş geldin dileklerini ileterek başarılar diledi.

Kırkağaç İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Yalçınkaya, 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı nedeniyle yayınladığı mesajında: “Sevgili öğrenciler , kıymetli velilerimiz Değerli
idareci ve öğretmen arkadaşlarım, tüm eğitim çalışanlarım hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum.
2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında öğretmenlerimize ve öğrencilerimize başarılı ve sağlıklı bir ders yılı diliyorum. Pandemi döneminde uzaktan eğitimden sonra siz sevgili öğrencilerimiz ile okullarımızda buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Sevgili öğrenciler öncelikle amacımız Atatürk milliyetçiliğine bağlı, Türk milletinin milli, manevi, ahlaki, tarihi ve kültürel değerlerini taşıyan ülkesini, ailesini, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan ülkesine karşı ailesine karşı görev ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış haline getirmiş bireyler yetiştirmektir.
Sevgili öğrencilerimiz..
Okullarımızda sağlıklı sıhhatli bir eğitim öğretim ortamı için gerekli tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Plan ve proğramlarımızı pandemi şartlarının gerekleri doğrultusunda yaptık. Sizlerden beklentimiz gerekli olan maske- mesafe -hijyen kurallarına uymanız.
Sevgili öğrencilerim ,değerli öğretmen arkadaşlarım ve kıymetli velilerimiz 2021-2022 Eğitim öğretim yılımızın sağlıklı ve başarı dolu bir yıl olmasını diliyorum.”

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER