40Haber

Tam kapanma sürecinde “Can Dostlar” unutulmadı

Kırkağaç Belediyesi, tam kapanma sürecinde boşalan cadde, sokak ve meydanları yuva bilen “Can Dostları” unutmadı. Kırkağaç Belediyesi, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi tarafından alınan 17 günlük tam kapanma kararı sonrası, vatandaşın mağdur olmaması için tüm birimleriyle kentte yürüttüğü çalışmalarına ara vermeden devam eden ekipler, sokak hayvanlarını da unutmadı. Kırkağaç Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı Veterinerlik hizmetleri personeli tarafından sokak […]

Tam kapanma sürecinde “Can Dostlar” unutulmadı
04 Mayıs 2021 - 11:38 'de eklendi.

Kırkağaç Belediyesi, tam kapanma sürecinde boşalan cadde, sokak ve meydanları yuva bilen “Can Dostları” unutmadı.
Kırkağaç Belediyesi, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi tarafından alınan 17 günlük tam kapanma kararı sonrası, vatandaşın mağdur olmaması için tüm birimleriyle kentte yürüttüğü çalışmalarına ara vermeden devam eden ekipler, sokak hayvanlarını da unutmadı.
Kırkağaç Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı Veterinerlik hizmetleri personeli tarafından sokak hayvanların beslenmesi için bırakılan beslenme yerlerine mama bırakıldı.
Sokak hayvanlarını elleriyle besleyen ekipler, 17 Mayıs’a kadar sürecek olan tam kapanma nedeniyle uygulanan olan sokağa çıkma kısıtlamasında çalışmalarını sürdürecek.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER