40Haber

Kırkağaç’ta zabıta göz açtırmıyor

Kırkağaç Belediyesi salgınla mücadelede toplum sağlığının korunması adına alınan 17 günlük tam kapanma döneminde denetimlerini sürdürüyor. Kırkağaç Belediyesi Zabıta ekipleri, sokağa çıkma günlerinde belirlenen kurallar çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren marketlerde etiket ve kasa fiyatı denetimi gerçekleştirdi. Etiket ve fiyat denetimlerinin yanı sıra pandemi kuralları denetimi de gerçekleştiren Zabıta ekipleri, özellikle hijyene dikkat çekti. Ekipler ayrıca Marketlerin […]

Kırkağaç’ta zabıta göz açtırmıyor
04 Mayıs 2021 - 11:38 'de eklendi.

Kırkağaç Belediyesi salgınla mücadelede toplum sağlığının korunması adına alınan 17 günlük tam kapanma döneminde denetimlerini sürdürüyor.
Kırkağaç Belediyesi Zabıta ekipleri, sokağa çıkma günlerinde belirlenen kurallar çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren marketlerde etiket ve kasa fiyatı denetimi gerçekleştirdi.
Etiket ve fiyat denetimlerinin yanı sıra pandemi kuralları denetimi de gerçekleştiren Zabıta ekipleri, özellikle hijyene dikkat çekti. Ekipler ayrıca Marketlerin manav reyonlarında sebze ve meyvelerin el değdirmeden seçilmesi, eldiven kullanılması, temizlik, maske ve mesafe kurallarının ihmal edilmemesi gerektiği noktasında uyarılarını sürdürdü.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER