40Haber

ZABITADAN ESNAFA VE VATANDAŞA KARANFİL

Kırkağaç Belediyesi Zabıta ekipleri, her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası nedeniyle Salı pazarı ve Menderes Caddesinde vatandaşlara ve esnafa karanfil dağıttı. Vatandaşların huzuru, güvenliği için çalışan zabıta ekipleri, 1-7 Eylül Zabıta Haftası dolayısıyla ilçenin farklı noktalarında vatandaş ve esnaflara karanfil armağan etti. Zabıta ekiplerinden karanfillerini alan vatandaşlar, ekiplerin Zabıta Haftasını kutladı. Karanfil […]

ZABITADAN ESNAFA VE VATANDAŞA KARANFİL
09 Eylül 2021 - 16:36 'de eklendi.

Kırkağaç Belediyesi Zabıta ekipleri, her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası nedeniyle Salı pazarı ve Menderes Caddesinde vatandaşlara ve esnafa karanfil dağıttı.
Vatandaşların huzuru, güvenliği için çalışan zabıta ekipleri, 1-7 Eylül Zabıta Haftası dolayısıyla ilçenin farklı noktalarında vatandaş ve esnaflara karanfil armağan etti. Zabıta ekiplerinden karanfillerini alan vatandaşlar, ekiplerin Zabıta Haftasını kutladı. Karanfil dağıtımından dolayı mutlu olduklarını dile getiren vatandaşlar, Kırkağaç Belediyesine ve zabıta ekiplerine teşekkür ettiler.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER