40Haber

Kırkağaç Belediyesi tam kapanmada sahada

Koronavirüs tedbirleri kapsamında 17 Mayıs’a kadar devam edecek olan ‘tam kapanma’ sürecinde Kırkağaç Belediyesi ekipleri, tüm birimleri ile görev başında. Tam kapanmanın başlamasıyla birlikte sahaya inen ekipler hizmete devam ediyor. Bu süreçte yol yapım bakım ve onarım, çevre düzenleme, park ve bahçeler, ilaçlama hizmetleri hız kazandı. Çalışmalar kapsamında Kırkağaç Belediyesi ekipleri ilçe genelinde doğalgaz ve […]

Kırkağaç Belediyesi  tam kapanmada sahada
04 Mayıs 2021 - 11:37 'de eklendi.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında 17 Mayıs’a kadar devam edecek olan ‘tam kapanma’ sürecinde Kırkağaç Belediyesi ekipleri, tüm birimleri ile görev başında. Tam kapanmanın başlamasıyla birlikte sahaya inen ekipler hizmete devam ediyor. Bu süreçte yol yapım bakım ve onarım, çevre düzenleme, park ve bahçeler, ilaçlama hizmetleri hız kazandı.

Çalışmalar kapsamında Kırkağaç Belediyesi ekipleri ilçe genelinde doğalgaz ve benzeri çalışmalardan dolayı kazılan, bozulan yollardaki parke taşlarının tamirat ve tadilat çalışmaları aralıksız devam ederken, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri de ilçede ve Çam mesire alanında temizlik çalışması gerçekleştirdiler. Ayrıca Menderes Caddesi üzerinde bulunan refüjlerde dekoratif taş ve peyzaj çalışmaları yapıldı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER